Nümfkakaduud lemmiklindudena.

 Nümfid on väga populaarsed lemmiklinnud. Vähenõudlikud, kergesti paljunevad, julged, ilusad, uudishimulikud ja nii arukad, et võivad isegi hakata sõnu järgi matkima, eriti isased. Arvestama peab, et nad tekitavad palju prahti, tolmu ja ajavad sulgi. Kindlasti ei sobi lemmikuks allergikutele. Kui sulelistel on igav, siis võivad nad olla väga häälekad, ning strssi langeda. Stressis lind hakkab endal sulgi kakkuma ja muutub tigedaks. Sulgede kitkumine võib lõppeda surmaga, kui midagi ette ei võeta. Tige nümf on ohtlik, sest tal on suhteliselt terav ja tugev nokk. 

 Kakaduu vajab suurt puuri, mida suurem, seda parem. Minimaalsed mõõdud võivad puuril olla: pikkus 55 cm, kõrgus 80 cm (lk 19 http://www.palvelu.fi/evi/files/55_519_398.pdf ) . Sellises puuris elades vajab lind igapäevaselt, toas ringi lendamise aega. Puuri ei tohi panna liiga palju mänguasju, sest nümf võib ennast vigastada.

  Nokaline tahab seltskonda,  ta on ikkagi sotsiaalne olevus. Kui pead linnu pikaks päevaks üksi koju jätma, on mõistlik talle sõber võtta. Olgu selleks siis, kas teine nümf või nt. viirpapagoi. Sulelist ostes tuleb jälgida, et lind oleks noor ja terve (säravad silmad, rõõmus, uudishimulik, sabaalune puhas, ei oleks väärarenguid jne). Kõige parem on valida endale sõbrake, kasvataja käest.